З 12 по 14 вересня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі в Києві успішно пройшла Міжнародна виставка подарунків і товарів для дому ProMaisonShow, яка є одним з найяскравіших виставкових заходів в Україні та основною закупівельною платформою для представників оптових і роздрібних мереж, магазинів подарунків і товарів для дому:
У виставці взяли участь 238 вітчизняних і зарубіжних виробників і постачальників, які представили відвідувачам широкий асортимент подарунково-сувенірної продукції, біжутерії і модних аксесуарів, декоративних виробів, предметів інтерєру, домашнього текстилю, декоративного освітлення, посуду і господарських товарів, а також товарів для благоустрою територій.
Так, багатий вибір подарунків, сувенірної продукції, VIP і бізнес презентів, подарункової упаковки і вітальних листівок представили компанії: Deco-Pack, Elisey, LaPrida, Presentville, Unison, Дарунок Опт, Iвман, YoungPig, Світ сувенірів, Заморські подарунки та інші.
Модні аксесуари, біжутерію, а також вироби зі шкіри були представлені компаніями: Indira, Shatlen, Nature Bijoux, Desisan, Bogz, Сувенір Престиж та іншими.
Традиційно, експозицію виставки подарунків і товарів для дому доповнив спеціалізований салон виробів ручної роботи Handmade. Кращі майстри народних промислів, декоративно-прикладного мистецтва і рукоділля представили аудиторії унікальні та ексклюзивні авторські вироби.
Предмети інтерєру, декоративне освітлення, домашній текстиль, свічки, вазони, штучні квіти і дзеркала представили: Brille, Decor Gallery, Limaso, MiLight Ukraine, Osha, Villa Grazia, Woolcrafts, Декоратор, Актівтрейд, Коопман Інтернатіонал Україна, Олтексхім, Украфлора та інші.
Широкий асортимент кухонного та столового посуду, аксесуарів для сервірування столу, товарів господарсько-побутового призначення був продемонстрований в експозиціях компаній: BeriVse, EMPIRE, VITOL-6, Fissman, Campo & Fiori Store, Masterkrami, Olens, Orner, ВТК Гласс Трейд, Білоцерківлит, Біол, Галерея скла та порцеляни, Склоприлад.
Участь у виставці ProMaisonShow взяли іноземні компанії з Нідерландів, Індії та Білорусі.
Крім ділових зустрічей, важливих переговорів і презентацій, виставку супроводжувала насичена програма заходів на центральній сцені та в лекційному залі, де пройшли відкриті навчальні семінари, лекції, покази та майстер-класи.
Вперше ділову програму виставки доповнили іноземні флористи Монікою Бебенек (Польща) та Юлією Гусєвою (Литва). Гості разом із провідними українськими флористами, провели ряд захоплюючих флористичних показів, лекцій та макстер-класів. Майстрині поділились секретами створення флористичних інтерьерних композицій, букетів, новорічних ялинок та навіть випічки.
Крім цього, всі бажаючі змогли прослухати змістовні лекції по світлодизайну, оформленню магазинів, правильної розстановки товарів та побудови бізнес-плану, познайомились з секретами домашньої сервіровки столу. Великий інтерес у відвідувачів викликали семінари в конференц-залі, які щоденно збирали повний зал глядачів.
Осінню виставку доповніла конкурсна програма, в рамках якої відбулись:
Конкурс декораторів Вернісаж святкових сервіровок.
Конкурс флористів Осінній натюрморт.
Одночасно в ці дати відбулась VIIІ Міжнародна виставка Christmas Trade Show, яка щорічно збирає на одному майданчику провідних вітчизняних виробників і постачальників новорічної продукції. Увазі відвідувачів був представлений широкий асортимент штучних ялинок та сосен від 30 національних виробників таких як: ПП Ведмеденко, ПП Бабюк В.В., Квазар, ПП Костинюк В.Д., Сіга Груп, ПП Юзва В.А., Ялинки від білки, Ялинка-Люкс та інших.
Багатий вибір ялинкових прикрас представили компанії: Артан-Калор, Гардіан-Плюс, Клавдієво Фабрика ялинкових прикрас, Орбітал, Юріта та інші.
Гірлянди, мішуру та святковий декор можна було знайти на стендах: BonaDi, LILY DECOR Design Studio, Scorpio, Кактус, Украфлора, Дім декору та інші.
Яскраві вогники новорічної ілюмінації сяяли в експозиціях від: БЛЕСК-9, Люмєр Україна, Світліні, Фасад Майстер, Global Decor та багато інших.
Традиційно, в рамках виставки пройшов ХІТ-ПАРАД новорічних ялинок. Креативні ідеї, неординарні рішення і нові можливості оформлення новорічних красунь в цьому сезоні продемонстрували: DLT Company, Florial, LILY DÉCOR design studio, Sky Swallow, Артан Калор, ПП Бабюк В.В., ПП Ведмеденко В.М., ФОП Вота Плюс, ТОВ Вітіл, Дім Декору, Експо Лайн, ДП Інтерекспо ЛТД, ТОВ Квазар, ТОВ Корал М, ТОВ Костинюк В.Д., ПП Мальцева Олена, ТОВ ТК Позитив ТОВ Переможець хіт-параду компанія Кактус, окрім подарунків від спонсорів конкурсу, отримала можливість відвідати найбільшу виставку сезонного декору у Франкфурті-на-Майні Christmasworld.
Під час виставки відбулись презентації нових торгових марок і вже відомих брендів, була оброблена велика кількість маркетингової інформації, відбулись ділові зустрічі з партнерами. У цьому сезоні з експозицією ознайомилися 6305 вітчизняних та зарубіжних бізнес-відвідувачів. Серед відвідувачів були зареєстровані баєри, дистрибютори, представники оптових-закупівельних підприємств, великих торгівельних мереж, директори та менеджери із закупівель спеціалізованих магазинів, інтернет-магазинів, рекламних і event-агентств, дизайнери, декоратори та флорісти.
Компанія Парус Експо Медіа висловлює подяку експонентам, відвідувачам і інформаційним партнерам виставки. Сподіваємось, що важливі контакти, які Ви отримали, допоможуть у подальшому розвитку вашого бізнесу, зміцнять позиції на ринку, а також розширять коло партнерів і замовників.
До зустрічі 6-9 лютого 2019 року на провідній виставці подарунків і товарів для дому ProMaisonShow!!!
Організатор: Виставкова компанія Парус Експо Медіа провідний оператор високоефективних виставкових та медіа проектів України в сегменті подарунків і товарів для будинку.
Генеральний інформаційний спонсор виставки ProMaisonShow: журнал Идеальный дом.
Офіційні медіа-партнери: журнали Chercher la femme, PROMaison.
Інформаційна підтримка: Центр Капралова, DECOR.ua, DomusDesign, GiftReview, HomeInterior, ID Design, LeClassique, NM House, Posudka.ru, Ria.com, Terra-expo, Дім Ідей, Дім, Сад, Город, Ідеї Вашого Дому, Кераміка: стиль і мода, КОМПАСС Україна, ТОВ Упаковка, Прес Біржа, Expo.oline, галерея Чарівний світ.

,

Соціальний проект Центр Капралова МИСТЕЦТВО ТА ЗДОРОВ’Я ВРЯТУЄ УКРАЇНУ.

Фото-звіт від Центр Капралова про XI Міжнародній виставці подарунків і товарів для дому ProMaisonShow (Київ, 31.01-03.02.2018):
Фото-звіт від Центр Капралова про X Міжнародній виставці подарунків і товарів для дому ProMaisonShow і новорічної продукції Сhristmas Trade Show (Київ, 13-16.11.2017):
Висловлюємо величезну подяку нашому другові і партнеру, директору виставкової компанії Парус Експо Медіа і головному організатору цих виставок Целінському В.А. за особисте запрошення і професійну екскурсію по ним к.н.ф.в.с. Капралова С.Ю. () та Галдецької І.В. ()!!!
Організатор: Виставкова компанія Парус Експо Медіа провідний оператор високоефективних виставкових та медіа проектів України в сегменті подарунків і товарів для дому.
Інформаційний партнер: Центр Капралова.

З питань професійної консультації з фізичної реабілітації, проведення SPA-реабілітаційних процедур, індивідуальної підготовки та організації майстер-класів, семінарів, практикумів, форумів, чемпіонатів, конференцій і київського PROFISPACLUB, а також фото- та відеозйомки звертайтеся в Центр Капралова () по тел .: +38 067-967-76-97 (Viber, WhatsApp), +38 095-454-33-34, +38 093-651-36-45
e-mail: kapralov.kiev@gmail.com
На Facebook:

ВКонтакте: