Рубрика: Гумор, мистецтво, краса, спорт і любов врятує світ.
В рамках соціального проекту Центр Капралова МИСТЕЦТВО ТА ЗДОРОВ’Я ВРЯТУЄ УКРАЇНУ запрошуємо в Міжнародний виставковий центр p 6 по 9 лютого 2019 року своїх викладачів, учнів, друзів, партнерів і колег на Міжнародну виставку подарунків і товарів для дому ProMaisonShow (після офіційної регестрації квитки всім надаємо в якості подарунка)!!!
Організатором виставки виступає компанія Парус Експо Медіа. Виставка ProMaisonShow є одним з найяскравіших і найпрестижніших виставкових заходів в сегменті подарунків, товарів для дому в Україні і надає можливість ознайомитися з широким асортиментом високоякісної продукції, новими торговими марками і вже відомими брендами, а також сприяє вивченню стану ринку, встановленню нових контактів і діловому спілкуванню.
Вперше, в якості експонета виставки, буде представлений Центр Капралова, де Ви зможете проконсультуватися від фахівців реабілітологів та купити масажери та голчасті аплікатори Капралова та Ляпко, лазневі аксесуари, масажні масла, Фетруша авторські вироби Олени Нестеренко, питна воду компании Медіна + (Україна), авторські журнали, книги та інше.
Центр Капралова та к.н.ф.в.с. Капралов С.Ю. офіційно переможець міжнародного та всеукраїнського конкурсу за номінаціями: Кращий науково-методичний та учбово-практичний центр, Провідний спеціаліст-універсал, Кращий викладач-універсал та Краща навчальна програма в галузі класичного та спортивного масажу, лазневих і SPA-реабілітаційних технологій, нетрадиційних методів оздоровлення, а також в напрямку футболу!!!
Участь у виставці ProMaisonShow це ідеальна можливість представити продукцію Вашої компанії на ринку, безпосередньо зустрітися з широкою аудиторією фахівців, встановити нові ділові контакти, обмінятися ідеями, а також обговорити питання розвитку бізнесу.
Тематичні розділи виставки ProMaisonShow:
WORLD OF GIFTS Trade Show: подарунки й сувеніри, бізнес-подарунки, електронні подарунки, м’які іграшки, біжутерія та модні аксесуари, подарункове пакування, арома-подарунки, Handmade, товари для хобі і творчості на виставці буде представлено провідними компаніями, такими як: Заморські подарунки, Івман, Світ подарунків, Сувенір престиж, Майстер-Крамі, ТМ Bogz, Orner, SUPERMAGNIT та іншими.
TEXTILE Trade Show: текстиль для спальні, текстиль для ванної кімнати, текстиль для кухні, дитячий текстиль на виставці буде представлено компаніями: Активтрейд, Магія текстилю, Kazanov.a, Waydex та ін.
DÉCOR Trade Show: предмети декору та інтер’єру, дизайнерські меблі, декоративне освітлення, флористика на виставці буде представлено компаніями: Аннаїс, галерея Глобус, ТМ Скорпіо, Florial та ін.
TABLEWARE Trade Show: кухонний посуд та аксесуари, сервірувальний посуд, столове приладдя, дитячий посуд, одноразовий посуд, посуд для HoReCa на виставці буде представлено компаніями: BRIZOLL, EMPIRE, SWEET HOME та ін.
HOUSEHOLD Trade Show: товари господарсько-побутового призначення, предмети та інвентар для прибирання приміщень, побутова хімія та професійні миючі засоби, аксесуари та супутні товари на виставці буде представлено компаніями: Склоприлад, BleskDom та ін.
Виставка буде супроводжуватися насиченою діловою та конкурсною програмою ЕтноПосуд 2019. Щодня будуть проходити відкриті практичні семінари, лекції, тренінги, презентації та майстер-класи від провідних вітчизняних експертів галузі, дизайнерів, декораторів.
Генеральний інформаційний спонсор виставки ProMaisonShow: журнал Ідеальній дім.
Офіційні медіа-партнери: журнали Chercher la femme, PROMaison.
Інформаційна підтримка: Центр Капралова, 24tv.ua, Décor.UA, RIA.com, КОМПАС Україна, UAinfo.org, LeMonade, Дім Ідей, Ідеї Вашого Дому, Кераміка. Стиль. Мода, Світ проектів, ID Interior, ISTMAG, LeClassique, Prima Interior, HomeInterior, WELLNESS, ТОВ Ко-оп Медіа.
Виставка працюватиме: 6-8 лютого з 10:00 до 18:00; 9 лютого з 10.00 до 16.00.
Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, павільйон 1 А, Броварський проспект, 15, станція метро Лівобережна.

Організатор: Виставкова компанія Парус Експо Медіа провідний оператор високоефективних виставкових та медіа проектів України в сегменті подарунків і товарів для будинку.
З питань участі звертайтесь: ТОВ Парус Експо Медіа.
Тел.: (044) 484-68-91,
Інформаційний партнер: Центр Капралова
Тел.: +38 067-967-76-97 (Viber, WhatsApp), +38 095-454-33-34, +38 093-651-36-45
e-mail: kapralov.kiev@gmail.com
На Facebook:

ВКонтакте: